Sakarya Evden Eve Firmamız Sakarya`da müşterilerimizle birlikte taşımacılık işlemi için kararlaştırdığımız randevu gününde sizin isteğinize bağlı olarak eksperlerimiz evinize gelerek yada Whatsapp yolu ile yolladığınız resimleri inceleyerek gerekli olan incelemelerini yapar.

Sakarya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bizimle İletişime Geçip Veya Teklif Formu doldurulduktan sonra bizlere eşyalarınızın resimlerini gönderip en uygun Evden Eve Nakliyat Fiyatı alabilirsiniz.

Ekspertiz hizmetinin amacı taşıma fiyatını netleştirmek, sahip olduğunuz eşyaların nasıl bir araç ile taşınabileceğini tespit etmek.

Kaç kişilik ekibin taşınma işlemi için yeterli olacağını saptamak

Evden eve taşınma işlemi için ne kadarlık bir sigortaya ve ambalaj malzemesi ihtiyaç duyulduğunu tespit etmektir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı nereye-tasiyalim-1.png

Eğer karşılıklı anlaşma sağlanması durumunda taşınma işlemi için bir sözleşme hazırlanarak imzalanır.

Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı download-5.png

Ambalaj malzemesi olarak

Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları için patpat dediğimiz ve sitreç taşımaya uygun malzeme kullanmaktayız.

kırılacak eşyalarınız ise beyaz kağıtlara sarılıp özel karton kutulara yerleştirilir. Evden eve nakliyat hizmetinde aile bireylerinden bir kişinin olması yeterlidir. Taşınma işlemi esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli prosedürler uygulanarak, paketleme ve ambalajlama işleminde büyük önem gözetmektedir.

Evden Eve Nakliyat hizmetleri Sakarya Öztürk Nakliyat firmasının müşterilerine sunduğu yüksek kalitede evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık.

Ekonomik fiyatlandırma sayesinde müşterilerimize ve kurumlara taşınma konusunda ciddi kolaylık ve kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı unnamed-3.jpg

Aynı zamanda müşterimiz taşınma işleminin bittiğini tam olarak belirttiği takdirde elemanlarımız işlemlerini bitirmiş oluyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri her türlü işlemi gerçekleştiren personelimiz uzman olarak eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Eşyalarınızın taşınması sırasında doğabilecek hasarlarda, eğer firmamız sorumluluğunda olmuş ise, sorumluluk firmamıza aittir.

Sakarya Öztürk Nakliyat ekibi olarak karşılaşabileceğimiz tüm olumsuzlukları düşünerek eşyalarınız için sigorta işlemi de yapmaktayız. Müşterilerimizle görüşme esnasından, taşımacılık işlemleri tamamen bitene kadar yapılabilecek ne kadar işlem varsa gerçekleştirmekteyiz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı sigortali-nakliyat-400x225-4.jpg

Sakarya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatlandırma

Sakarya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evlerde kullanılan eşyaların bir kısmı, kırılacak ürün yapısına sahiptir. Fiyatlandırma İşlemi Evdeki Eşyaya Göre Değişmektedir.

Sakarya Ev Taşıma Fiyatı
Evden eve taşıma

Nakliyat sırasında bu tür eşyaların zarar görmemesi için gerekli önlemlerin alınması gerekmektedir. Özellikle de mutfak araç gereçleri, en ufak bir darbeden dolayı çatlayabilir. Evden eve taşımacılık konusunda uzman ekibimiz, eşyaların çevresel etkenlerden dolayı zarar görmemesi için bu iş için olan ambalaj çeşitlerini kullanmaktadır. Bizimle İletişime Geçip Veya Teklif Formu doldurulduktan sonra bizlere eşyalarınızın resimlerini gönderip en uygun Sakarya Evden Eve Nakliyat fiyatı alabilirsiniz.

Profesyonel Kaliteli Hizmet

İletişim Cep:


Oğuzhan: 0546 877 5554
 CEP2: 0534 511 4914