Sakarya Eşya Paketleme

Sakarya eşya paketleme veya Depolama hizmeti almak için en doğru yerdesiniz. Taşınmaya karar verdiğinizde, eşyalarınızın en uygun tekniklerle paketlenerek araçlara yerleştirilmesi firmamız tarafından sizlere sunulan hizmetlerden biridir. 

Sakarya Evden Eve Nakliyat olarak paketleme gibi müşterilerimize stres yaratan bir işlemi, en kolay şekilde halletmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Paketleme işlemi, genel olarak bakıldığında kolay bir işlem gibi görünmektedir. Ancak öyle değildir. Eşyalarınızdan herhangi birinin yanlış bir şekilde paketlenmesi, ciddi zararlara yol açabilmektedir. 

Sizlere sunmuş olduğumuz paketleme işleminde; 

 • Eşyalarınızı en uygun şekilde düzenliyor,
 • Uygun teknik ve malzemelerle paketliyor,
 • Sınıflandırmasını yapıyor,

Son olarak da taşındığınız yerde sınıflandırma dahilinde açarak yerleştiriyoruz. Kolilerin üzerine tek tek hangi bölümde olduğu yazıldığı için, süreci de daha pratik bir hale getiriyoruz. 

Eşya Paketleme Malzemeleri

Sakarya eşya paketleme malzemeleri oldukça pahalı ve fazladır. Bu noktada önemli olan şey, hangi malzemenin hangi eşya için en uygun olduğunu bulmaktır. Öztürk Nakliyat olarak verdiğimiz bu hizmet sayesinde sizlerin bu küçük detayları düşünmenize hiç gerek yoktur. Profesyonel ekibimiz, ekspertiz sürecinde en titiz şekilde analiz yaparak eşyalarınızı paketleme için uygun malzemeleri kullanıyoruz.

 1. Streç ile eşya paketleme, 
 2. Patpat ile eşya paketleme, 
 3. Battaniye ile eşya paketleme 

Gibi farklı malzemeler kullanılmaktadır. Taşınma aşamasında eşyalarınız paketlenirken, streç film, pek çok alanda aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Evinizde bulunan; 

 • Bez eşyalar, 
 • Nevresimleriniz, 
 • Yünlü battaniyeleriniz 

Gibi pek çok eşya, taşınma esnasında tozlanmasın diye paketleme için streç filmler kullanılmaktadır. Sadece şeffaf renkte değil, farklı renk seçenekleriyle kullanımı mevcuttur.

Aynı zamanda patpat ile eşya paketleme de sık kullandığımız tekniklerden biridir. Beyaz eşya, kırılacak veya çizilecek her türlü eşyanız patpat ile daha korumalı bir hale getirilerek taşınma süreci gerçekleşmektedir. 

Battaniye ile paketleme tekniği ise çizilecek durumda olan eşyalara daha korunaklı bir alan yaratmak amacıyla tercih edilmektedir. 

Eşya Paketleme Nasıl Yapılır? 

Sakarya eşya paketleme işlemi, firmamız tarafından en titiz şekilde gerçekleşen hizmetlerden biridir. Evlerimizde veya ofislerde her türlü eşyanın doğru bir teknik ve malzemeyle paketlenmesi gerekmektedir. İşte tam da bu noktada her türlü gelişime ve değişime açık olan firmamız devreye girmektedir. 

 • Kırılacak eşya, 
 • Elektronik eşya, 
 • Beyaz eşya, 
 • Mobilya, 
 • Depo için eşya paketleme 

Gibi her konuda sizlere hizmet sunmaktayız.  Öncelikle kırılabilecek olan eşyaların paketlenme aşamasında bant, Kraft kağıtları ve diğer malzemeleri kullandığımızı belirtmek istiyoruz. Koliler sıkı bir şekilde sarılırken, üzerine de kırılabilecek eşya diye not da atılmaktadır. Daha ağır olan eşyalar alt kısma yerleştirilirken, tabak-çanak gibi eşyalar aralara yerleştirilmektedir. 

Elektronik eşyaların paketlenmesi aşamasında sistemli şekilde koliler kullanılmaktadır. Hangi kablonun hangi teknolojik alete ait olduğunu belirmek için de fotoğraf çekilmektedir. Firma olarak sizlere her aşamada sigortalı taşımacılık güvencesi sunduğumuz için endişe etmeniz gerek yoktur. 

Sakarya eşya paketleme sürecinde beyaz eşyalarda da havalı naylonlar ve köşe bentler kullanılmaktadır. Taşınma esnasında herhangi bir zarar görmemeleri adına sabitleme vidaları takılmaktadır. Eşya taşınırken ön tarafından değil arka tarafı sırt kısmına gelecek şekilde taşınmaktadır. 

 • Yatak odası, 
 • Genç odası, 
 • Koltuk takımı 

Gibi mobilya paketleme aşamasında köşe bentler ve havalı naylonlar kullanılmaktadır. De monte olmayan eşyaların daha güvenli bir şekilde taşınması için havalı olan naylonlar kullanılmaktadır.

Son olarak da firmamızdan eşya depolama hizmeti talep ettiğinizde, bizzat adresinizden geliyor ve eşyalarınızın paketlenmesini yapıyoruz. 7/24 güvenliğini sağladığımız, temiz ve havadar olan depolarımızda eşyalarınızı dilediğiniz sürece muhafaza edebilirsiniz. 

Sakarya`da Eşya Paketleme Fiyatları 

Sakarya eşya paketleme fiyatları için firmamıza sık sık telefon gelmektedir. Bütçe dostu fiyatlar sunduğumuzu söyleyerek, en temel ilkemiz olan müşteri memnuniyetini her anlamda sağlamaktayız. 

 • Paketleme yapılmasını istediğiniz eşyaların miktarı, 
 • Eşyalarda kullanılan malzemeler, 
 • Süreç boyunca kaç kişinin çalıştığı, 
 • Taşınmak istediğiniz yerin alanı 

Gibi her türlü detay, fiyatlandırma kısmında devreye girmektedir. Son dönemlerde çıkan teknolojik gelişmelere baktığınızda, taşınmanın artık ne kadar kolay bir süreç olduğunu siz de görebilirsiniz. Ancak en önemli nokta işinin ehli olan ve size bu hizmeti kusursuz şekilde sunacak olan bir Sakarya eşya paketleme firması ile çalışmaktır.  

Sakarya Öztürk Nakliyat olarak çok uzun yıllardır sektörün içerisindeyiz.

05468775554 Telefon Numaramızdan Ulaşabilir sakaryaozturknakliyat@gmail.com Mail Adresimizden Bize Her an Ulaşabilirsiniz. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. 

Burada Paylaşın

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
Sakarya Öztürk Nakliyat

Sizin İçin Yazdıklarımız

kocaali evden eve nakliyat

Kocaali Evden Eve Nakliyat

Kocaali Evden Eve Nakliyat Kocaali evden eve nakliyat hizmeti sağlayan şirketimiz alanında öncü firmalardan biridir. Kocaali Evden eve nakliyat işi hem özveri isteyen hem de zorlu bir süreci kapsar. insanların bu noktada profesyonel bir ekipten destek alması gerekir. Kocaali evden eve nakliyat firması olarak kişilere nakliye sürecinin tüm aşamalarında profesyonel hizmet sunmaktayız. 

Akyazı Evden Eve Nakliyat

Akyazı Evden Eve Nakliyat

Akyazı evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile müşterilerimiz için en kaliteli nakliyat hizmetleri sunmaktayız. İnsanlar zaman zaman yaşadıkları yerden taşınıp başka bir eve ya da şehre taşınmayı tercih edebilmektedirler.  Bu durumda nakliyat hizmetlerine başvurmak gerekmektedir. Müşteriler hem uygun fiyatlı hem de kaliteli hizmet arayışına girmektedirler. Akyazı Evden Eve Nakliyat olarak müşterilerimize

Karasu Evden Eve Nakliyat

Karasu Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Karasu Evden Eve Nakliyat Karasu evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizin ihtiyacına yönelik çözümler sunarak nakliye işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile taşınma sürecinin hızlı ve hasarsız bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.  İnsanlar bulundukları evi iş, sağlık, ailevi gibi nedenlere bağlı olarak değiştirmek isteyebilir. Ev taşıma hem zahmetli hem de

sakarya şehir içi nakliyat

Sakarya Şehir İçi Nakliyat 

Sakarya Şehir İçi Nakliyat Sakarya`da ev taşıma süreci herkes için stresli olabilir, ancak Öztürk Nakliyat olarak bu süreci sizin için kolaylaştırıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuzla, Sakarya şehir içi nakliyat ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. Eşyalarınızı güvenle taşımak ve yeni yerinize sorunsuzca yerleştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Whatshapp