Skip links

Sakarya Parça Eşya Taşıma

Nakliyat sektöründe yılları aşkın tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz Sakarya Öztürk Evden Eve Nakliyat.

Bizimle İletişime Geçin

  Whatsapp Müşteri Hizmetleri

  +90 546 877 5554

  boxes arrangement logistic center
  Neler Yapıyoruz ?

  Öztürk Nakliyat ve Evden Eve Taşımacılık

  Sakarya Parça Eşya Taşıma

  Sakarya Parça eşya taşıma hizmetini, her firma gibi firmamız da vermektedir.

  Bizimle çalışma için komple evinizi veya iş yerinizi taşıtmak zorunda değilsiniz. Birkaç parça eşyanız içinde bizden hizmet alabilirsiniz

  nereye tasiyalim 5

  Parça Eşya Nakliye

  Örneğin; bir buzdolabı, 2 parça koltuk ve bir televizyonunuzu başka bir ile göndermek istiyorsunuz. Bunun için de bizden hizmet alabilirsiniz. Normal taşımacılıkta olduğu gibi aynı koşullar altında taşınması sağlanan parça eşyalarınız, özenli bir şekilde paketlenerek, gönderimi yapılacak ile giden diğer eşyalarla birlikte taşınır. parça eşya taşımakonusunda sizlere hem kaliteli hem de güvenilir hizmet sunmaktayız. böylece Alanında uzman bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla çalışmaktayız. Firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman, en kısa sürede eşyalarınızı taşıyoruz. Taşıma esnasında eşyalarınızda;
 • Herhangi bir çizilme,
 • Zarar görme,
 • Kırılma,
 • Bozulma
 • Gibi bir durum olması söz konusu bile değildir. Bu noktada sizlere garanti hizmeti de sunmaktayız. Böylece hem sizin için daha ekonomik bir taşıma gerçekleşmiş olur hem de bizim için. Parça eşya nakliyesi hizmetimi almak isterseniz veya bilgi almak isterseniz bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Parça eşya taşıma şehirlerarası ve şehir içi olarak değişkenlik göstermektedir. Firmamızdan dilediğinizi talep edebilirsiniz. Her iki aşamada da sizlere en nitelikli hizmeti sunmaktayız. Çok uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin her türlü beklentisini karşılamaya çalışıyoruz. Parça eşya taşımak oldukça faydalı bir nakliye sürecidir. genellikle Çok fazla eşyanız olmadığında eşya başına ücret alınacağı için size maliyetlerden de tasarruf sağlayan bir süreçtir. Yoğun bir iş hayatınız olduğunda, halletmeniz gereken farklı bir işiniz olduğunda, hemen bir nakliye çağırabilir, sorunsuz bir şekilde eşyanızı taşınmasını yaptırabilirsiniz. Taşınmasını istediğiniz eşyaların sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve ona uygun olarak hizmet sağlıyoruz. Dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  truck driver inspecting truck long vehicle before driving

  Parça eşya taşıma nakliye iletişim numaramızı günün her saati arayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman, fiyatlar hakkında da bilgi alabilirsiniz.

  Taşınmasını istediğiniz eşyaya göre fiyatlar da değişkenlik gösterecektir.

  Aynı zamanda eşyanızın taşınmasını istediğiniz lokasyon da bu noktada çok önemlidir. Çok uzak bir yere eşya taşımak istediğinizde, buna paralel şekilde ödeyeceğiniz ücret de fazla olacaktır.

  Genel olarak baktığımız zaman ise bütçenizi sarsmayacak gayet uygun ücretler ödeyerek firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

  Ödeme kısmında da endişelenmenize hiç gerek yok. Dilerseniz sitemiz üzerinden online ödeme yaparken dilerseniz eşyanız taşındığında kapıda nakit de ödeyebilirsiniz.

  {skor}/{en iyi} - (6 {oylar})
  Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanır.
  Hemen Ara