Skip links

Hakkımızda

En uygun Fiyat Garantisiyle Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Hizmet Vermekteyiz.

asansorlu esya tasima 1 1024x848 1

Sakarya Öztürk Evden Eve Nakliyat

Sakarya Merkezli Firmamız 2016 Kurulduğundan İtibaren Siz Değerli Müşterilerimize Kesintisiz Hizmet Vermektedir. Hizmetlerimizden Önceki En Önemli Amaç Müşteri Memnuniyetidir.

Bize Ulaştıktan Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Başlıyor ?

Firmamız yetkilisine ulaştıktan sonra yapılan görüşmelerde anlaşmaya gidilir ise bünyemiz dahilindeki eksperlerimiz tarafından evinizdeki eşya yoğunluğu incelenmektedir. Buradaki öncelikli amaç ise taşınacak olan eşyanızın kaç araç veya hangi araçla taşınacağı, ne kadar elemanın gerekli olduğu, ambalajlama için ne kadar malzemenin kullanacağını bulmaktır.

Sakarya Öztürk Evden Eve Nakliyat

Ekspertiz işlemleri firmamız tarafından karşılanacak olup ücretsiz olarak size sunulacaktır. Eğer bir anlaşma durumu olursa karşılıklı olarak bir sözleşme hazırlanarak imzalanır ve taşınacak eşya sigortalanarak risklere karşı emniyetli hale getirilir. Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden , değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar. Gerekli Taşıma Tarihi Belirlenir Ve Profesyonel Şekilde Taşıma Gerçekleştirilir.

Unutmayın Nakliyatın`dan Ucuzu Ve Pahalısı Vardır Kaliteli Hizmet Prensibi Olan Bir Firma Mecburen Yüksek Fiyatlar Vermektedir. Öztürk Evden Eve Nakliyat En uygun Fiyat Garantisiyle Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Hizmet Vermekteyiz.

sakarya ozturk nakliyat arac 1024x768 1
{skor}/{en iyi} - (1 {oylar})

İletişim

İrtibat
444 78 63

İrtibat GSM
0546 877 5554

Whatsapp İletişim
0546 877 5554

E-Posta
ozturknakliyat54@gmail.com

Adresimiz
Köprübaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No: 51 Serdivan/Sakarya

©2023 Öztürk Evden Eve Nakliyat

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanır.
Hemen Ara