Bizimle İletişime Geçin

Sakarya Evden Eve Nakliyat

Eşya Taşıma Sigortası Nedir ?

Eşya Taşıma Sigortası nedir dediğimizde akıllara eşyalarımıza ne gibi durumlarda sigorta yapılıyor geliyor. Evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma, asansörlü taşımacılık, eşya depolama gibi durumlarda eşya taşıma sigortası yapılmaktadır.

firmamızdan aldığınız her türlü hizmette; eşyalarınızın en ufak bir zarar görmemeleri için Eşyalarınızı Tam sigorta kapsamına alıyoruz. 

Genel olarak pek çok kişi taşınma sürecinde gergin olmaktadır. Bunun geçerli olan tek nedeni ise önceki olumsuz deneyimleridir. Taşınma esnasında eşyaları kaybolan, kırılan, deforme olan müşterilerimiz, yine aynı şeyleri yaşayabileceklerini düşünerek tedirgin olmaktadır. İşte tam da bu noktada bu tedirginliği ortadan kaldırmak adına sigorta güvencesi devreye girmektedir. 

Şimdiye kadar yaptığımız hiçbir işte en ufak bir sorun dahi yaşamadık. Anca bu tarz bir durum meydana geldiğinde, yaşadığınız zarar en detaylı şekilde telafi edilecektir. Firmamız eşyalarınızı sizden hangi koşullarda aldıysa aynı koşullarda teslim etmektedir. Nakliye süreci için anlaşma yapmadan önce size bu konuda bilgi verilecektir. 

Whatshapp