Bizimle İletişime Geçin

Sakarya Asansorlu Nakliyat

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Asansörlü Nakliyat Fiyatlarından Bahsetmeden Önce Asansörlü nakliyat Ayrıcalıklarından Bahsetmek İsteriz. Asansörlü taşımacılık hizmeti, taşınma sürenizi minimum düzeye indiren, her anlamda kaliteli bir hizmettir. Asansör kullanılarak eşyalarınızın taşınma esnasında zarar görmesinin de önüne geçilmektedir. 

Asansörü olmayan binaların; camından veya balkonundan bir yer açılarak eşyalar hızlı bir şekilde araca indirilmektedir. Bu kadar nitelikli bir hizmet aldıktan sonra çok yüksek fiyatlar ödeneceği düşünülmektedir. Ancak böyle bir durum söz konusu değildir. 

Asansörlü Nakliyat

Asansörü ne kadar süre ile kiralamak istediğiniz veya işinizin ne kadar süreceği, kurulum ücreti, nakliyenin genel ücreti, asansörün bakımı, servis aşamasında kaç personelimizin çalıştığı gibi unsurlar, fiyatlandırma kısmında etkilidir. 

Konumuza Gelince Asansörlü nakliyat fiyatları İl ve İlçe bazlı değişkenlik göstermektedir.

1- Asansörün kullanılacağı kat.

2- asansör hizmetini hangi bölgede verileceği.

3- asansörün kaç saat çalışacağı.

 

Gibi hususlar asansörlü nakliyat fiyatlarını belirlemektedir.

örneğin 2 saatlik asansör kiralama hizmeti alacaksınız ortalama Bedeli 2.000 TL`Den Başlamaktadır. basit mantık yaparsak normal evden eve nakliyat fiyatının üzerine 2.000 tl eklenmektedir.

Günlük kiralama yapan müşterilerimiz olduğu gibi asansörü aylık olarak kiralayan müşterilerimiz de bulunmaktadır. Aynı zamanda asansörü evden eve nakliyat aşamasında mı kullanacaksınız yoksa inşaat sektörü gibi farklı bir alanda mı kullanacaksınız? Gibi her türlü etken fiyatlandırmada devreye girmektedir. 

Whatshapp