Korucuk Evden Eve Nakliyat

Korucuk evden eve nakliyat firması olarak çok uzun yıllardır kalitemizden ödün vermeden çalışmaktayız. Hizmet kalitemizi her an müşteri beklentileri doğrultusunda şekillendiriyoruz.

Hem taşınma hem depolamaya dair aklınıza gelen her türlü hizmeti firmamızdan talep etmeniz mümkündür. Sadece şehir içi değil şehirler arası da taşımacılık yapmaktayız. Eşyalarınızın sizler için ne kadar kıymetli olduğunu biliyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı yürütüyoruz.

 • Eşyaların sökülmesi,
 • Daha güvenli bir şekilde taşınması için ambalajlanması,
 • Taşınması,
 • Yeni taşınılan evden tekrardan kurulup monte edilmesi

Gibi her türlü süreçle ilgileniyoruz. Yeni bir başlangıç yaptığınız yerde tekrardan eşyalarınızı kurmak için birini aramanıza gerek yoktur. Şehir içi nakliyat süreçlerinde 1 gün gibi çok kısa bir süre eşyalarınız hem taşınıp hem de yerleştirilmektedir. Oturduğunuz yerden herhangi bir çaba sarf etmeden, eşyalarınızın yerleştirilmesini bekleyebilirsiniz.

Eşyalarınızın paketlenmesi aşamasında ekstra titiz davranmaktayız. Personelimizin hepsi deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Her türlü nakliye sürecine hakim olan tecrübeli kişilerden hizmet alacaksınız.

Korucuk Eşya Taşıma

Korucuk eşya taşıma firması olarak siz değerli müşterilerimize parça eşya taşıma hizmeti de vermekteyiz. Büyük bir nakliye kamyonu tutmanızı gerektirmeyecek birkaç eşyanız olabilir. Bu eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için de firmamızla iletişime geçmeniz mümkündür.

 • Buzdolabı,
 • Çamaşır makinesi,
 • Kitaplık,
 • Çeyiz eşyaları,
 • Kıyafet dolapları

Gibi pek çok parça eşyanızın taşımasını yapmaktayız. Eşyalarınız taşınırken en ufak bir çizik dahi almayacaklar. Eşyalarınızı hem daha kolay taşımak hem de zarar görmelerine engel olmak için asansörlü nakliyat hizmeti de vermekteyiz.

Korucuk Evden Eve Nakliyat
 • Taşımak istediğiniz eşyalarınızın kapıdan çıkması zor olabilir,
 • Taşındığınız sokak dar olabilir,
 • Yeni taşınacağınız sokağa araç trafiği kapalı olabilir,
 • Eşyalarınızın çok daha hızlı bir şekilde taşınmasını istiyor olabilirsiniz

İşte tam da bu noktada asansörlü taşımacılık hizmeti devreye girmektedir. Eşyalarınız profesyonel ekibimizin yönlendirmesiyle asansör yardımıyla kolay bir şekilde taşınmaktadır. Nakliye aşamasında herhangi bir sorun yaşanmasına karşın eşyalarınızın sigortasını da yaptırıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması adına elimizden gelen her şey yapıyoruz.

Korucuk Eşya Depolama

Korucuk eşya depolama hizmeti de en çok verdiğimiz hizmetlerden biridir.

 • Eski evinizdeki eşyalarınızı elden çıkaramamış olabilirsiniz,
 • Yeni taşındığınız ofis, eski eşyalarınız için biraz küçük olabilir,
 • Eşyalarınızı birkaç aylık muhafaza edecek bir depo arıyor olabilirsiniz

Tüm bu ihtiyaçlarınız için, firmamızdan gerekli olan desteği talep edebilirsiniz. Evde veya ofiste bulunan eşyalar depoda muhafaza edilmek için uygundur.

Eşyalarınızı depolarımıza koymadan önce en iyi şekilde ambalajlamaktayız.

Depolama yapılmadan önce eşyalarınızın durumu nasılsa, teslim aldığınız zaman da aynı şekilde olacaktır.

Eşyalarınızın farklı müşterilerin eşyalarıyla karışmasın diye de önlem almaktayız. Depoda ayrı bölümler bulunmaktadır. Her bölümde farklı bir müşterimizin eşyası vardır.  Depolama hizmeti almak için bizi aradığınızda adresinize geliyoruz ve eşyalarınızı paketleyerek evinize en yakın konumda bulunan depomuza götürüyoruz.

ofisiniz tadilata girmişde olabilir. Bu süreçte eşyaları nereye koyacağım diye düşünmenize hiç gerek yok. Ofisinizin veya evinizin tadilatı bitene kadar eşyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza edebiliriz.

Eşyalarınızın hem taşınma esnasında hem de depolama sırasında deforme olması gibi bir durum söz konusu bile değildir.

Korucuk Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Korucuk evden eve nakliyat fiyatları en çok sorulan sorulardan biridir. Herhangi bir nakliye firmasından hizmet almak, her zaman çok pahalı olarak düşünülmektedir. Ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Firmamızdan hem en kaliteli şekilde hem de çok uygun fiyatlarla profesyonel hizmet almanız mümkündür.

Nakliye fiyatlarını belirleyen bazı unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurları göz önünde bulundurarak firmamız size ortalama bir fiyat vermektedir. Nakliye için evinize ekspertiz için gelen ekibimiz, fiyatlandırma konusunda da size bilgi verecektir.

 • Eşyalarınızın ne kadar olduğu,
 • Taşınmak istediğiniz yerin şehir içinde mi yoksa şehir dışında mı olduğu,
 • Asansörlü taşımacılık hizmeti isteyip istemediğiniz,
 • Depolama hizmeti talep edip etmediğiniz,
 • Eşyalarınızın paketlenmesi ve toparlanmasının firmamız tarafından yapılıp yapılmadığı,

Gibi pek çok konu fiyata etki etmektedir. Genel olarak baktığımızda ise ne kadar hizmet talep ederseniz edin, bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlar ödeyeceksiniz. Sakarya evden eve nakliyat firması olarak, size en kaliteli şekilde hizmet vermek için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Bunu Paylaş:

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp

Social Media

Most Popular

Kategoriler

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.
On Key

Related Posts

Adapazarı Nakliye Firmaları

Taşınma sürecinde en çok aradığınız şey, eşyalarınızın güvende olmasıdır. Bu yüzden, seçeceğiniz nakliyat şirketi büyük önem taşır. Adapazarı’nın nakliye firmaları, müşteri memnuniyetini ve güvenilirliği merkeze

Korucuk Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma süreci, herkesin yaşamında en az bir defa karşılaşmış olduğu ve stresli ve zorlu bir süreçtir. Neyse ki, Korucuk evden eve nakliyat gibi profesyonel

Adapazarı Nakliye Firmaları

Eşyalarınızı güvenle taşımak, herkesin en önemli beklentilerinden biridir. Bu nedenle, doğru nakliye firmasını seçmek, sorunsuz bir taşınma süreci için hayati önem taşır. Adapazarı nakliye firmaları,

CAMİLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

CAMİLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Camili evden eve nakliyat Sakarya Öztürk Nakliyat, Sakarya bölgesinde kaliteli ve güvenilir nakliyat hizmetleri sunan önde gelen bir firmadır. Camili evden eve nakliyat sürecinde hem